Vítáme vás v komunitě milovníků přírody a příznivců Sallie, pojďme se společně podívat na 4 důvody, proč je dobré používat soli do koupele!

  1. Koupelové soli mají blahodárné účinky na tělo i mysl. Při rozpouštění v teplé vodě uvolňují minerály, které působí relaxačně. To znamená, že si můžete vychutnat klidnou a uvolněnou atmosféru, která vám pomůže odfiltrovat veškerý stres po náročném dni. 

2. Pomáhají čistit a zvláčnit vaši pokožku. Přirozené minerály obsažené v soli dokážou odvést nečistoty z pokožky a zároveň ji pomáhají k hydrataci. Pokud trpíte suchou nebo drsnou pokožkou, tak budou vaším parťákem.

3. Mohou pomoci s bolestmi a napětím svalů. Jsou bohaté na minerály jako hořčík a draslík, což napomáhá k uvolnění svalů a zlepšení pružnosti tkání. Jsou vhodné k úlevě při různým typech bolesti (bolest hlavy, zad nebo svalová napětí).

4. Jsou skvělým způsobem, jak si dopřát sebe-lásku. Pokud se rádi věnujete svému zdraví a celkové péči, může být koupel se solí perfektním způsobem, jak si dostatečně odpočinout a zrelaxovat.

Tak kterou? 

Lázeňská procedura = Tradiční vřídelní sůl

Koupel v modré laguně = sůl Česká povidla

Zážitek v obklopení květin = sůl Květinka

Vůně jarního lesa = sůl Lesní rosa

Slaná malinovka = sůl Horká malina

Věříme, že pokud jste si k solím doteď nenašli cestu, tohle je vaše znamení pro změnu. Osolte si život, alespoň v koupelně! 🙂