Jak jste si již jistě všimli, tak motýla najdete na každém Sallie obalu = je to jeden z našich hlavních rozpoznávacích prvků.

Už jste přemýšleli, proč?

Motýl je jeden z nejkrásnějších tvorů na naší planetě. Jeho křídla jsou často zdobena jasnými a sytými barvami, což ho činí velmi nápadným a jedinečným.

V mnoha kulturách se považuje za symbol změny, obnovy a transformace. Důvodem je to, že motýl během svého života prochází dramatickou proměnou. Začíná jako malá housenka, která se zakuklí a nakonec promění v krásného motýla. Tato transformace připomíná naši schopnost měnit se a růst, představuje i utvoření nového života.

Také symbolizuje svobodu a lehkost. Jeho křídla mu umožňují volný let a pohyb ve všech směrech. Okřídlenec nám může být inspirací, jak se osvobodit od svých strachů i omezení a žít naplno. 

Dalším symbolickým významem motýla je přirozená krása. Křídla motýla jsou nádherná a barvená, což přináší radost a pozitivní energii. Motýl tak představuje radost ze života a krásu, kterou lze najít v každodenním shonu. 

U našich produktů motýl symbolizuje krásu a radost, kterou může každý z nás najít v péči o sebe sama. Má inspirovat k tomu, abychom si dopřávali láskyplnou péči a hledali štěstí v malých každodenních rituálech.