Sallie kelímky nejsou jen obalem. Tištěná etiketa totiž není nalepená na kelímku a můžete ji snadno odstranit. Kelímky tak můžete použít na mnoho dalších způsobů.

Pro kreativní duše se naskýtá mnoho možností využití.

  • Úložné boxy na drobnosti

Sallie používá pouze dvě velikosti kelímků. Můžete následně kelímky popsat či označit ozdobnými etiketami a použít na drobnosti – ať už třeba na vyrábění, šití, bižuterii, ale třeba i do kuchyně, koupelny, předsíně. Pomovou vám udržet přehled a pořádek.

  • Dárkové krabičky

Přírodní kelímek s víčkem si přímo říká o dotvoření podle vašich představ. Ozdobte ho malováním, krajkou nebo dekorativní páskou, či stužkou, fotografií obdarovaného, či barevnými nápisy… a vytvořte tak originální dárkové balení.

  • Dekorativní košíčky

Vytvořte si unikátní dekoraci – návody jak košíčky uplést v mnoha variantách najdete na youtube i TikTok.. doplnit můžete slámou, sušenými květy, vajíčky, kůrou, sušeným ovocem… pro vaši radost nebo jako milý dáreček.

  • Organizéry na psací potřeby

Propisku po ruce hledá snad každý. Vytvořte si originální organizér – barevně slaďte s interiérem, spojte více kelímků k sobě – použijte na tužky, fixy, gumy, kancelářské sponky… zkrátka všechny nezbytnosti, které potřebujete mít na pracovním stole.

  • Závěsné dekorace a lampičky

Kelímky mohou vytvořit originální světelné girlandy či závěsy. Mnoho inspirace na toto téma najdete určitě na Pinterestu.

  • Tématické dekorace (velikonoční, vánoční..)

Zapojte i děti a vytvořte si velikonoční zajíčky, košíčky na vajíčka, nebo třeba vánoční svícínky…